Jdi na obsah Jdi na menu
 

DeWolf

1. 9. 2014

podlaha.jpg
KAIVAC  NOVÁ DIMENZE ÚKLIDU

Kvalitní úklid bez námahy, v kratším čase a s nižšími náklady. To je určitě přání všech, kteří se zabývají úklidem profesionálně, i těch, kteří udržují čistotu ve svém domě či bytě. Je zřejmé, že úklid pomocí tradičních úklidových hadrů a mopů není ideální. Nejenže se uklízející stále dostává do styku se špínou, ale čas strávený úklidem je také mnohem delší než pomocí moderní techniky, a navíc výsledek neodpovídá vynaložené námaze. Mezi nejdokonalejší úklidové stroje určitě patří zařízení značky KaiVac. Moderní stroje KaiVac nabízejí široký výběr možností bezdotykového úklidu v kombinaci s automatickým dávkováním úklidových chemikálií, tlakovým mytím povrchu s výkonným odsáváním vlhkosti v integrovaném systému. Systém KaiVac posiluje znalost pracovníků o dokonalém úklidu a sanitaci. Díky KaiVac No-Touch CleaningTM (bezdotykový úklid) se nemusejí dotknout znečištěných povrchů. Nejenže stroje KaiVac čistí lépe, ale také šetří pracovní čas a přinášejí úsporu nákladů za chemikálie a nástroje. Firemní studie ukazují že No-Touch Cleaning je 60×efektivnější v likvidaci bakterií než mopový systém. Bezdotykový úklid také zvyšuje produktivitu práce oproti konvenčním úklidovým
metodám. Podle ISSA trvá úklid toalety běžně asi tři minuty, zatímco se systémem
No-Touch pouze jednu minutu. Doba úklidu se tedy zkracuje na třetinu času. Měření čistoty povrchu, zejména neviditelné biologické kontaminace, bylo až donedávna
nereálné. V současné době je však na trhu již první průmyslový rychlý detekční systém SURE PLUS ATP, který okamžitě zjistí přítomnost jakýchkoli nežádoucích reziduí organického materiálu, jenž by mohl sloužit jako živná půda pro růst mikroorganismů. Tak lze snadno a rychle měřit čistotu různých povrchů. Použí váním strojů značky KaiVac dosáhnete vyššího stupně čistoty s nižší námahou a v krat ším čase.

CHYTRÁ VOLBA
Bezdotykový úklidový systém od společnosti KaiVac splní vaše představy o moderní formě  úklidu. Tvar, výška, hmotnost, tlak a délka hadic jsou vždy navrženy tak, aby vybraný stroj umožnil práci v daném objektu při čištění různých prostor a zajistil personálu dostatečně  pohodlnou obsluhu stroje. Bezproblémová přeprava a jednoduché zaškolení obsluhy – to vše je považováno za výhodu našich strojů.
kaivac---1700-series.jpg

KaiVac© 2150 Tento původní stroj byl navržen pro potřeby velkých  úklidových kapacit ve středních a vysokých školách, na letištích a v armádě, stejně jako pro kongresová centra, továrny, sklady, stadiony a velké nemocnice.

KaiVac© 1700 Series Řada KaiVac 1700 kombinuje vysokou kapacitu, kompaktní velikost s atraktivní cenou, se kterou získáte vysokou hodnotu. Navíc má od nímatelnou „černou skříňku“ pro usnadnění oprav.

KaiVac© 1200 Series KaiVac řady 1200 byl navržen pro potřeby menších zařízení, která vyžadují stejné čisticí schopnosti a sílu.
Mohou být použity pro základní školy, pečovatelské domy, nemocnice, kancelářské budovy, restaurace, hotely a další.

OmniFlex AutoVac zařízení
omniflex-autovac-zarizeni.jpgOmniFlex může být přestavěn během pár minut na vysoce výkonný úklidový čistící stroj na podlahy, který konkuruje výkonu podlahových mycích strojů – za zlomek ceny! Představuje opravdu rychlý a jednoduchý přístup k čistým a bezpečným podlahám. Toto zařízení je perfektní pro vysokorychlostní úklid tvrdých podlah, jako jsou chodby, jídelny, vestibuly, sklady, fitness prostory a další. Je stejně rychlé a efektivní jako podlahový mycí stoj, ale bez vyšších nákladů a díky tomu se perfektně hodí pro úklidové firmy a správce budov.Přednosti:
• V testech provedených známou univerzitou AutoVac i podlahový mycí stroj odstranily 99 % nečistot, zatímco mikrovláknový mop pouze 51 %.

•  Certifikováno americkým Národním institutem bezpečnosti podlah (NFSI).
•  Vyčistí 1 500 a více metrů čtverečních za hodinu.
•  Velice jednoduché na zaškolení, obsluhu a údržbu.
•  Rozložitelné pro lehký transport.
•  Perfektní pro místa, kde jsou podlahové mycí stroje nepraktické.
•  K dispozici jako předpřipravený celek, nebo jako jednoduché a levné rozšíření již existujícího zařízení OmniFlex.
Obsahuje všechny komponenty potřebné pro komplexní údržbu podlah: čištění, odmašťování, leštění atd.
•  Jednoduše rozšiřitelné možnosti přidáním OmniFlex komponentů a nástrojů.
•  Zvláště jednoduché vyprázdnění nádoby s odpadní vodou – na rozdíl od některých podlahových mycích strojů, které mají tendenci držet nečistoty v nádržích.

OmniFlex gastro
Špína a mastné podlahy mohou odradit vaše zákazníky od další návštěvy vaší provozovny. Mastnota a jiné kontaminanty pokryjí podlahu kuchyně, stravovacích
prostorů nebo toalet, což vytoří nehygienické a nebezpečně kluzké povrchy. Mopy stav podlah ještě zhorší. OmniFlex Dispense-and-Vac je zařízení specificky vyvinuté
pro gastronomické provozy a nabízí praktické i levné řešení tohoto drahého a nebezpečného problému. K provozu pouze otevřete ventil, aplikujete čerstvý čistící roztok na podlahu, rozetřete a lehce kartáčem vetřete do podlahových spár. Poté odsajete nečistoty a tekutiny. Je to jednoduchá a rychlá cesta k čistým a bezpečným podlahám. Jako většina KaiVac zařízení, je 30x rychlejší při odstraňování usazenin a nečistot.Přednosti:

•  Lepší výsledky úklidu v kratším čase.
•  Čisté a bezpečné vstupy a podlahy toalet zajišťují spokojenost zákazníků.
•  Redukuje riziko nebezpečných uklouznutí a pádů – certifikováno americkým Národním institutem bezpečnosti podlah.
•  Velice snadné na zaškolení v krátkém čase.
•  Čisticí roztok zůstává čerstvý, protože odpadová voda je vysáta do oddělené nádrže.
•  Redukuje náklady na externí úklidové služby jako hloubkové čištění, úklid toalet a úklid biologických odpadů.
•  Volitelné připojení ždímače na vědro pro tradiční vytírání mopem.
•  Deluxe model je k dispozici pro větší prostory. Obsahuje tlakové čerpadlo a širokoprostorovou stěrku.
•  Pro Spray-and-Vac systém jednoduše přidejte volitelný tlakový čerpací systém.omniflex-gastro.jpg